O Nikinem boju za njihovo resnico smo že poročali pred dnevi, ob tej njeni vehementnosti, pa so mnogi še opozorili, da se naj sama samo spomni svoje kampanje pri referendumu o vodah. Takrat je skupaj z današnjimi oblastniki zavajala, da se bi s predlaganim zakonom dovolilo gradnjo ob priobalnih območjih, leta 2023 pa so se nam tako pripetile katastrofalne poplave tudi zaradi neurejenih vodotokov, ker so tudi njeni zavrnili zakon.
https://x.com/Libertarec/status/2024220588189901024
Danes, ko je opozicija napovedala zapiranje finančnih tokov, takšnim kot je Nika Kovač, pa se gre sama razsodnico in borko proti lažnim novicam. Zaradi tega je še kako pomembna izjava, ki jo je ob tem podal Tomaž Štih: “Če ne boste pametno glasovali bo Nika vaša Ministrica za resnico”.
Vir: X


























![[Video] Britanska papiga, ki zna zapeti melodije pevke Beyonce, je tako slavna, da ima svoj Instagram profil](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/09/Papiga-1-218x150.png)
![[VIDEO] V Berlinu zasačili lisičko, ki je namesto kokoši kradla čevlje; v brlogu so jih našli vsaj 100](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/07/fox-218x150.jpg)






