sobota, 9 maja, 2026
Doma Slovenija V NSi opozarjajo, da se Levica bori proti bogatim, vendar molči, da...

V NSi opozarjajo, da se Levica bori proti bogatim, vendar molči, da njeni uradniki grabijo v debelih plačah!

Foto: Zajem zaslona

V zadnjih dneh lahko spremljamo, da Levica še z zadnjimi atomi skuša obdržati svoje privilegije in s tem morebitno članico desno-sredinske vlade NSi napada z vseh strani. Tako lahko spremljamo pravo malo vojno med stranko Levica in predvsem Aleksandrom Reberškom, ki največkrat članom stranke Levice sporoča, da v kolikor je v gospodarstvu tako udobno, zakaj še vedno zasedajo udobne poslanske kavče.

https://x.com/NovaSlovenija/status/2051970241685533035

Hkrati v Levici v obupu,saj se zavedajo, da so jim šteti dnevi, hujskajo proti ukrepom, ki bi dejansko delavcem prinesli višje plače s tem pa bi se seveda zmanjšal pritok denarja za njihovo rdečo elito. Na vse obtožbe so se sedaj odzvali tudi v NSi in zapisali nekaj konkretnih primerov, ki kažejo kako ravno Levica želi bogastvo ter privilegije za izbrance, ljudi pa poslati na minimalne plače, da bi jim lahko vladali.

“Levica se bori proti bogatim, vendar molči, da njeni uradniki grabijo v debelih plačah. Torej igra dvojno igro in gleda samo zase,” to je le en zapis tranke NSi, ki kaže na sprevrženost stranke Levica. “Levica je obupana, ker v 4 letih na položaju ni dosegla ničesar. Torej razumete, zakaj ne bo izbral sredstev za prikrivanje lastne nesposobnosti,” s tem pa se izrazi stališče zakaj se Levica tako boji nove vlade.

Vir: X