Ko je Robert Golob Primoža Cirmana razglasil za najboljšega raziskovalnega novinarja, je prav gotovo imel v mislih človeka, ki najbolj služi sistemu, saj glede na njegova nekatera poročanja ni N od novinarja. To dokazuje tudi z zadnjim člankom, kjer dejansko tragično smrt Dušana Konde izkorišča za medijsko gonjo proti vsem drugače mislečim.
https://x.com/tolemamo/status/2088533213719236726
Spomnimo, da se je v času sestave vlade in ko Golobu to ni uspelo storiti v medijih najprej pojavilo ime Janje Sluga, ki je v določene rabote kot kaže potegnila tudi nesrečnega Dušana Kondo. Medtem, ko se je zadeva za slednjega končala tragično, pa poslanka Svobode še vedno modruje in pametuje kako bi morale zadeve v državi potekati. Po tem, ko so vsi razumni ljudje takšno početje politike obsodili ter obsodili takšen tragičen konec, sedaj Cirman kot kaže izkorišča to za politični boj.
Tako lahko na njegovem portalu ljudje prebirajo kako naj bi bila desnica kriva za tragično smrt, medtem, ko se je samo opozarjalo na podlo prakso levice, da bi ponovno prevzela oblast. Ker p mu sedaj to še ni dovolj želi v zgodbo vmešati še atletiko. Gre za podlost brez primere z enim samim ciljem levici služiti ter jo ponovno postaviti na oblast.
Vir: X


























![[Video] Britanska papiga, ki zna zapeti melodije pevke Beyonce, je tako slavna, da ima svoj Instagram profil](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/09/Papiga-1-218x150.png)
![[VIDEO] V Berlinu zasačili lisičko, ki je namesto kokoši kradla čevlje; v brlogu so jih našli vsaj 100](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/07/fox-218x150.jpg)




