Dne 21.7.2018 je izvajalec del pri kopanju z bagrom pri sanaciji vodovoda v naselju Vrhe v MO Celje našel minometno mino iz druge svetovne vojne. Pripadnika države enote za varstvo pred NUS Zahodnoštajerske regije sta najdbo odstranila in do uničenja shranila na varno in preventivno z detektorjem kovin pregledala 20 kvadratnih metrov površine.
Istega dne se je na Zdraviliški cesti v Podčetrtku na parkirišču na razmočenem terenu ugreznil avtobus. Gasilci PGD Podčetrtek so ga s pomočjo avto vitla in dvema voziloma potegnili iz razmočenega terena.
M.I.



























![[Video] Britanska papiga, ki zna zapeti melodije pevke Beyonce, je tako slavna, da ima svoj Instagram profil](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/09/Papiga-1-218x150.png)
![[VIDEO] V Berlinu zasačili lisičko, ki je namesto kokoši kradla čevlje; v brlogu so jih našli vsaj 100](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/07/fox-218x150.jpg)








