Iz Policijske uprave Celje so sporočili, da so sinoči, nekaj pred 21. uro na regionalni cesti v Solčavi obravnavali prometni dogodek, v katerem je umrl 57-letni voznik osebnega vozila.
Voznik je vozil iz smeri Robanovega kota proti Logarski dolini. Zaradi močnega vetra se je na njegovo vozilo podrlo večje drevo in voznika tako hudo poškodovalo, da je na kraju dogodka umrl.
PU Celje


























![[Video] Britanska papiga, ki zna zapeti melodije pevke Beyonce, je tako slavna, da ima svoj Instagram profil](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/09/Papiga-1-218x150.png)
![[VIDEO] V Berlinu zasačili lisičko, ki je namesto kokoši kradla čevlje; v brlogu so jih našli vsaj 100](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/07/fox-218x150.jpg)








