Včeraj zvečer je v Celju voznica osebnega vozila najprej pri vožnji iz garažne hiše v enem od trgovskih centrov trčila v dva stebra, pri nadaljnji vožnji je na zunanjem parkirišču podrla tudi kovinski stebriček in “za konec” na Mariborski cesti trčila še v kombinirano vozilo. Policisti so voznici odredili preizkus z alkotestom, ki je pokazal, da je imela voznica skoraj dva promila alkohola v krvi.
M.I.



























![[Video] Britanska papiga, ki zna zapeti melodije pevke Beyonce, je tako slavna, da ima svoj Instagram profil](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/09/Papiga-1-218x150.png)
![[VIDEO] V Berlinu zasačili lisičko, ki je namesto kokoši kradla čevlje; v brlogu so jih našli vsaj 100](https://celjskiglasnik.si/wp-content/uploads/2020/07/fox-218x150.jpg)








